+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Tłumaczenia z języka niemieckiego

05-09-2018 | Biuro Tłumaczeń Gdynia

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
Gdynia / Gdańsk/ Sopot – WORDS CONNECT
BIURO TŁUMACZEŃ GDYNIA & REDA

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i ustne z języka niemieckiego

Jedną z najważniejszych gałęzi działalności naszego biura jest pełen pakiet usług związanych z tłumaczeniami z języka niemieckiego.

Jesteśmy świadomi, że w związku z niemałą i wciąż rosnącą liczbą osób przeprowadzających się do Niemiec (lub stamtąd wracających), nasza oferta musi odpowiadać aktualnej sytuacji i nieustannie dopasowywać się do Państwa potrzeb – dlatego wciąż obserwujemy uważnie rynek i wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo tłumacza języka niemieckiego z przyczyn rodzinnych (małżeństwa, rozwody, kwestie związane z dziećmi np. Kindergeld lub świadczeniami rodzinnym Elterngeld), innych kwestii prywatnych np. zakupu pojazdu w Niemczech, czy też zawodowych (np. tłumaczenie dokumentów dla celów rekrutacyjnych) – jesteśmy w stanie pomóc we wszystkich sytuacjach tego rodzaju oraz zaproponować zakres i rodzaj wykonania usługi, dopasowany do Państwa potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że często potrzebujecie Państwo tłumaczeń ekspresowych, oczekujecie tłumacza na miejscu, wymagacie pomocy przy wypełnianiu formularzy lub doradztwa np. w kwestii wniosków o Kindergeld – dlatego w każdej z tych kwestii (i w wielu innych), oferujemy Państwu kompleksowe usługi.

Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę rejestracji pojazdu zakupionego w Niemczech – niezależnie od tego, czy rejestracja ma dotyczyć zakupu przez osobę fizyczną czy firmę. Podejmiemy się tłumaczenia specjalistycznego niemieckich tekstów  z dowolnej dziedziny – aby zapewnić wysoką jakość tłumaczenia, konsultujemy je z właściwymi specjalistami.

Zapewnimy obecność tłumacza przysięgłego na ślubie, w sądzie, w kancelarii prawnej, u notariusza, w sądzie, na policji oraz w innych okolicznościach, stosownie do Państwa polecenia.

Pomożemy z niemieckojęzyczną dokumentacją, wypełnimy wymagane formularze dla celów założenia działalności gospodarczej i innych, chętnie wesprzemy Państwa w kwestiach tak podstawowych jak przeprowadzenie rozmowy telefonicznej po niemiecku czy prowadzenie korespondencji listowej w tym języku.

Nasi tłumacze są nie tylko odpowiednio wykształceni i posiadający wymagane uprawnienia tłumacza przysięgłego – posiadają również wiedzę potrzebną do skutecznego i optymalnego zrealizowania Państwa zlecenia.

(A. B.)

 

Biuro Tłumaczeń Gdynia, ul. Zygmunta Augusta 7/B

Biuro Tłumaczeń Wejherowo, ul. Krofeya 74/ A7

Biuro Tłumaczeń Reda, ul. Gdańska 45

 

 

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego Akty z Urzędu Stanu Cywilnego są bardzo zróżnicowane oraz często zawierają wiele szczegółów. Tłumacze traktują każdy z  dokumentów jako jedną całość. Oznacza to, że tłumacz ma obowiązek przetłumaczyć wszystkie...

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Język to nasza pasja. Komunikacja to nasz zawód. Działalność w zakresie tłumaczeń na terenie Redy i Rumi prowadzimy od roku 2015. Tłumaczymy teksty z szerokiego zakresu dziedzin specjalistycznych, jak również dokumenty powszechne w codziennym życiu dla Klientów z...