Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
Gdynia / Trojmiasto – WORDS CONNECT
BIURO TŁUMACZEŃ GDYNIA

Już od września będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do naszej nowej siedziby w Gdyni, przy ulicy
ul. Zygmunta Augusta 7/B,
.

Mamy nadzieję, że jeśli dotąd nie mieliście Państwo takiej okazji oraz potrzeby, teraz zechcecie zapoznać się z naszą kompleksową ofertą tłumaczeń przysięgłych i specjalistycznych z języka angielskiego, niemieckiego oraz pozostałych języków europejskich!

Z okazji otwarcia nowej placówki, przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcyjnych ofert w zakresie tłumaczeń oraz promocji na dobry początek współpracy.

Dla pierwszych 100 firm z Gdyni oferujemy 10% rabatu na usługi tłumaczeń na rok współpracy!

Dodatkowo, naszym nowym Klientom z Gdyni zapewniamy wycenę oraz ekspresowy tryb tłumaczeń – gratis!

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę osób prywatnych oraz firm.  Zachęcamy zatem mieszkańców Gdyni i okolic do skorzystania z oferty językowej.

Tłumaczymy dokumenty wymagające uwierzytelnienia, tzw., tłumaczenia przysięgłe, zajmujemy się przekładami specjalistycznymi, obsługujemy rejestrację pojazdów zagranicznych wraz z tłumaczeniami dokumentów samochodowych, pomagamy w szeregu kwestii formalnych, podejmujemy się także tłumaczeń ustnych.

Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta – jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z naszym biurem! Zaufało nam szerokie grono klientów– DZIĘKUJEMY

Zapraszamy do kontaktu osobistego: ul.
ul. Zygmunta Augusta 7/B,
  lub mailowego: kontakt@wordsconnect.pl

 

Szanujemy Państwa czas- wycena w zaledwie pół godziny. Tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego w bardzo sprawnych terminach. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego oraz tłumacz języka angielskiego na miejscu- Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

 

(A.B.)