Biuro Tłumaczeń WORDS CONNECT z siedzibą w Gdyni  oferuje swoim Klientom najwyższej jakości tłumaczenia uwierzytelnione, znane jako tak zwane ,,tłumaczenia przysięgłe’’.

 

Przekład sporządzany jest przez tłumacza przysięgłego języka, na który ma zostać przetłumaczony dokument źródłowy. Tłumacz przysięgły posiada niezbędne uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W Gdyni przy Zygmunta Augusta 7/B, swoją kancelarię prowadzi tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

Nasze biuro tłumaczeń w Gdyni współpracuje także z tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, tłumaczem przysięgłym języka francuskiego, tłumaczem przysięgłym języka niderlandzkiego i tłumaczami przysięgłymi innych języków europejskich. Współpraca taka umożliwia nam dostarczanie tłumaczenia przysięgłego w Gdyni w bardzo atrakcyjnych cenach i terminach.

Najczęściej tłumaczone są dokumenty:

administracyjne, urzędowe, prawnicze, szkolne, w tym umowy, kontrakty, świadectwa, dyplomy, dokumentacja samochodowa.

Tłumaczenia przysięgłe są dokumentami formalnymi, które mają moc prawną. Każdy dokument opatrzony jest pieczęcią tłumacza przysięgłego oraz podpisem.

Jeśli szukają Państwo solidnego i profesjonalnego tłumacza przysięgłego w Gdyni, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza oferta obejmuje wiele powszechnych i mniej znanych języków.

Zapraszamy!